Onze mensen

Onderdeel Marant

Onze mensen

Sector

Arjette Cameron

Arjette Cameron

Senior adviseur en GZ-psycholoog a.cameron@marant.nl 06 330 370 76
Babs Rossen

Babs Rossen

Orthopedagoog en diagnost b.rossen@marant.nl 06 526 701 30
Dirkje van Anken

Dirkje van Anken

Orthopedagoog, relatiemanager en unitmanager d.vananken@marant.nl 06 460 178 19
Dorry Sleutels

Dorry Sleutels

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen d.sleutels@marant.nl 06 330 578 84
Elske Verschuren

Elske Verschuren

Orthopedagoog en consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen e.verschuren@marant.nl 06 204 958 25
Evelyn Weltevrede

Evelyn Weltevrede

Senior adviseur en GZ-psycholoog e.weltevrede@marant.nl 06 330 578 96
Frank Evers

Frank Evers

Senior adviseur Innovatie f.evers@marant.nl 06 159 444 17
Frans Kwakernaat

Frans Kwakernaat

Manager Marant Interim & Selectie f.kwakernaat@marant.nl 06 330 370 69
Joost Brunekreeft

Joost Brunekreeft

Medewerker Marketing & Communicatie j.brunekreeft@marant.nl 06 507 481 79
Joost van Berkel

Joost van Berkel

Senior adviseur en GZ-psycholoog j.vanberkel@marant.nl 06 330 370 65
Judith Berns - Stouthamer

Judith Berns - Stouthamer

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 300
Julièt Reijnders

Julièt Reijnders

Orthopedagoog, unitmanager en consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen j.reijnders@marant.nl 06 493 290 25
Karlien Akdemir-Sweeren

Karlien Akdemir-Sweeren

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Kim du Long

Kim du Long

Orthopedagoog en relatiemanager k.dulong@marant.nl 06 317 894 65
Kirsten van der Ploeg

Kirsten van der Ploeg

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327

Lavinia van Veggel

Medewerker Crediteurenadmininstratie l.vanveggel@marant.nl 0481 439 300
Lia van Vliet

Lia van Vliet

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen l.vanvliet@marant.nl 06 330 578 94
Maarten Bouma

Maarten Bouma

Facilitaire ondersteuning EduService ma.bouma@marant.nl 0481 439 323
Maria Gerrits

Maria Gerrits

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen m.gerrits@marant.nl 06 330 370 85
Marjon Wismans

Marjon Wismans

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Marlindy Roelofs

Marlindy Roelofs

Applicatiebeheerder en ICT-medewerker m.roelofs@marant.nl 06 330 578 91
Martin Flemminks Smid

Martin Flemminks Smid

Medewerker servicedesk behandelpraktijk m.flemminkssmid@marant.nl 0481 439 327
Nicole Boenders

Nicole Boenders

Orthopedagoog en relatiemanager n.boenders@marant.nl 06 116 289 18
Nicole Simons

Nicole Simons

Procesregisseur Projectbureau n.simons@marant.nl 0481 439 300
Odette Jacobs

Odette Jacobs

Orthopedagoog en relatiemanager o.jacobs@marant.nl 06 317 909 67
Sanne Elshout

Sanne Elshout

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Sindy Jansen - Seelt

Sindy Jansen - Seelt

Medewerker servicedesk behandelpraktijk s.jansen@marant.nl 0481 439 327
Sonja Bruggeman

Sonja Bruggeman

Orthopedagoog, unitmanager en relatiemanager s.bruggeman@marant.nl 06 543 447 57