Onze mensen

Onderdeel Marant

Sector

Onze mensen

Jorindha Arts

Jorindha Arts

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk j.arts@marant.nl
Nicole Boenders

Nicole Boenders

Orthopedagoog en relatiemanager n.boenders@marant.nl 06 116 289 18
Evelyn Weltevrede

Evelyn Weltevrede

GZ-psycholoog en regiebehandelaar e.weltevrede@marant.nl 06 330 578 96
Sanne Elshout

Sanne Elshout

Medewerker planning behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 366
Joost van Berkel

Joost van Berkel

Senior adviseur, GZ-psycholoog en regiebehandelaar j.vanberkel@marant.nl 06 330 370 65
Leonie De Rijcke

Leonie De Rijcke

Orthopedagoog en OZL-consulent l.derijcke@marant.nl 06 132 935 65
Mariska de Keizer

Mariska de Keizer

Orthopedagoog-generalist / regiebehandelaar m.dekeizer@marant.nl 06 101 745 17
Aike Hogenboom-Kaak

Aike Hogenboom-Kaak

Orthopedagoog en coördinator OZL a.kaak@marant.nl 06 317 958 97
Irma Breedveld

Irma Breedveld

Medewerker Servicedesk en receptie behandelpraktijk@marant.nl 0481 43 93 27
Marjon Wismans

Marjon Wismans

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Olga Heuvels

Olga Heuvels

Orthopedagoog, diagnost en OZL-consulent o.heuvels@marant.nl 06 330 372 65
Julièt Reijnders

Julièt Reijnders

Orthopedagoog, unitmanager en consulent OZL j.reijnders@marant.nl 06 493 290 25
Yentl Kiriwenno

Yentl Kiriwenno

Orthopedagoog en OZL-consulent y.kiriwenno@marant.nl 06 150 909 72
Dorry Sleutels

Dorry Sleutels

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen d.sleutels@marant.nl 06 330 578 84
Karlien Akdemir-Sweeren

Karlien Akdemir-Sweeren

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327