Onze mensen

Onderdeel Marant

Sector

Onze mensen

Marjon Wismans

Marjon Wismans

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Odette Jacobs

Odette Jacobs

Orthopedagoog en relatiemanager o.jacobs@marant.nl 06 317 909 67
Karlien Akdemir-Sweeren

Karlien Akdemir-Sweeren

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Judith Berns - Stouthamer

Judith Berns - Stouthamer

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 300
Dorry Sleutels

Dorry Sleutels

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen d.sleutels@marant.nl 06 330 578 84
Joost van Berkel

Joost van Berkel

Senior adviseur en GZ-psycholoog j.vanberkel@marant.nl 06 330 370 65
Julièt Reijnders

Julièt Reijnders

Orthopedagoog, unitmanager en consulent OZL j.reijnders@marant.nl 06 493 290 25
Lia van Vliet

Lia van Vliet

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen l.vanvliet@marant.nl 06 330 578 94
Maria Gerrits

Maria Gerrits

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen m.gerrits@marant.nl 06 330 370 85
Dirkje van Anken

Dirkje van Anken

Orthopedagoog, relatiemanager en unitmanager d.vananken@marant.nl 06 460 178 19
Nicole Boenders

Nicole Boenders

Orthopedagoog en relatiemanager n.boenders@marant.nl 06 116 289 18
Jorindha Arts

Jorindha Arts

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk j.arts@marant.nl
Babs Rossen

Babs Rossen

Orthopedagoog en diagnost b.rossen@marant.nl 06 526 701 30
Sanne Elshout

Sanne Elshout

Medewerker planning behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 366