Onze mensen

Onderdeel Marant

Sector

Onze mensen

Jorindha Arts

Jorindha Arts

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk j.arts@marant.nl
Irma Breedveld

Irma Breedveld

Medewerker Servicedesk en receptie behandelpraktijk@marant.nl 0481 43 93 27
Nicole Boenders

Nicole Boenders

Orthopedagoog en relatiemanager n.boenders@marant.nl 06 116 289 18
Anne van der Meer

Anne van der Meer

Orthopedagoog, diagnost en OZL-consulent a.vandermeer@marant.nl 06 330 372 81
Julièt Reijnders

Julièt Reijnders

Orthopedagoog, unitmanager en consulent OZL j.reijnders@marant.nl 06 493 290 25
Dorry Sleutels

Dorry Sleutels

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen d.sleutels@marant.nl 06 330 578 84
Sanne Elshout

Sanne Elshout

Medewerker planning behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 366
Lia van Vliet

Lia van Vliet

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen l.vanvliet@marant.nl 06 330 578 94
Babs Rossen

Babs Rossen

Orthopedagoog en diagnost b.rossen@marant.nl 06 526 701 30
Evelyn Weltevrede

Evelyn Weltevrede

Hoofdbehandelaar en GZ-psycholoog e.weltevrede@marant.nl 06 330 578 96
Karlien Akdemir-Sweeren

Karlien Akdemir-Sweeren

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Marjon Wismans

Marjon Wismans

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Joost van Berkel

Joost van Berkel

Senior adviseur en GZ-psycholoog j.vanberkel@marant.nl 06 330 370 65