Onze mensen

Onderdeel Marant

Onze mensen

Sector

Nicole Boenders

Nicole Boenders

Orthopedagoog en relatiemanager n.boenders@marant.nl 06 116 289 18
Odette Jacobs

Odette Jacobs

Orthopedagoog en relatiemanager o.jacobs@marant.nl 06 317 909 67
Julièt Reijnders

Julièt Reijnders

Orthopedagoog, unitmanager en consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen j.reijnders@marant.nl 06 493 290 25
Sindy Jansen - Seelt

Sindy Jansen - Seelt

Medewerker servicedesk behandelpraktijk s.jansen@marant.nl 0481 439 327
Joost van Berkel

Joost van Berkel

Senior adviseur en GZ-psycholoog j.vanberkel@marant.nl 06 330 370 65
Sanne Elshout

Sanne Elshout

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Karlien Akdemir-Sweeren

Karlien Akdemir-Sweeren

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Lia van Vliet

Lia van Vliet

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen l.vanvliet@marant.nl 06 330 578 94
Dirkje van Anken

Dirkje van Anken

Orthopedagoog, relatiemanager en unitmanager d.vananken@marant.nl 06 460 178 19
Arjette Cameron

Arjette Cameron

Senior adviseur en GZ-psycholoog a.cameron@marant.nl 06 330 370 76
Marjon Wismans

Marjon Wismans

Medewerker servicedesk behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 327
Maria Gerrits

Maria Gerrits

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen m.gerrits@marant.nl 06 330 370 85
Sonja Bruggeman

Sonja Bruggeman

Orthopedagoog, unitmanager en relatiemanager s.bruggeman@marant.nl 06 543 447 57
Martin Flemminks Smid

Martin Flemminks Smid

Medewerker servicedesk behandelpraktijk m.flemminkssmid@marant.nl 0481 439 327
Dorry Sleutels

Dorry Sleutels

Consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen d.sleutels@marant.nl 06 330 578 84
Elske Verschuren

Elske Verschuren

Orthopedagoog en consulent onderwijsondersteuning zieke leerlingen e.verschuren@marant.nl 06 204 958 25
Babs Rossen

Babs Rossen

Orthopedagoog en diagnost b.rossen@marant.nl 06 526 701 30
Judith Berns - Stouthamer

Judith Berns - Stouthamer

Medewerker Servicedesk Behandelpraktijk behandelpraktijk@marant.nl 0481 439 300